Tax Free

TRANSLATE

Sonda

Co zmienił byś w naszym sklepie ?

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

POLECAMY



TERMOSTAT Z OBUDOWĄ OBUDOWA Z TERMOSTATEM ALFA ROMEO 147 156 166 LANCIA FIAT BRAVO 1.9 JTD JTDM DOBLO MAREA STILO LANCIA LYBRA 6826.88 6826.88J BIAŁYSTOK BIALYSTOK

Dostępność:
duża ilość
Cena: 159,20 zł
Cena netto: 129,43 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

777

Producent:
VERNET
NR CZESCI:
 
6826.88J
 
 
PASUJE DO:




  ALFA ROMEO
 147 (937)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD 74 101 1910 4 06-2003  182 B9.000
 1.9 JTD (937AXD1A) 85 115 1910 4 04-2001  937 A2.000
 1.9 JTD 16V 100 136 1910 4 10-2004  192 B1.000
 1.9 JTD 16V 103 140 1910 4 11-2002  192 A5.000
 1.9 JTDM 8V 88 120 1910 4 07-2005  937 A3.000

 156 (932)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD (932A2B, 932A2C) 85 115 1910 4 05-2001 09-2005 937 A2.000
 1.9 JTD (932A2B__) 81 110 1910 4 10-2000 05-2001 AR 37101

 156 Sportwagon (932)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD (932B2B, 932B2C) 85 115 1910 4 05-2001 05-2006 937 A2.000
 1.9 JTD (932B2B__) 81 110 1910 4 10-2000 05-2001 AR 37101

 166 (936)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 2.4 JTD 110 150 2387 5 04-2002 06-2007 841 C000
 2.4 JTD 129 175 2387 5 10-2003 06-2007 841 G.000, 841 H.000
 2.4 JTD 132 180 2387 5 07-2006 06-2007 841 M.000
 2.4 JTD (936A2B__) 103 140 2387 5 10-2000 06-2007 839 A6.000

  FIAT
 BRAVA (182)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD 74 100 1910 4 09-2000 10-2001 182 B9.000

 BRAVO I (182)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD 74 100 1910 4 09-2000 10-2001 182 B9.000
 1.9 JTD 105 77 105 1910 4 12-1998 10-2001 182 B4.000

 BRAVO II (198)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 D Multijet 66 90 1910 4 04-2007 12-2008 192 B5.000
 1.9 D Multijet 85 116 1910 4 11-2006  192 B4.000
 1.9 D Multijet 88 120 1910 4 04-2007  192 A8.000
 2.0 D Multijet 121 165 1956 4 09-2008  198 A5.000

 DOBLO (119)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD 77 105 1910 4 07-2003  223 A7.000, 223 B1.000
 1.9 JTD (223AXE1A) 74 100 1910 4 10-2001  182 B9.000, 223 B2.000

 DOBLO Cargo (223)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD 77 105 1910 4 07-2003  223 A7.000, 223 B1.000
 1.9 JTD (223ZXE1A) 74 100 1910 4 10-2001  182 B9.000

 MAREA (185)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD 110 81 110 1910 4 01-2001 05-2002 186 A6.000

 MAREA Weekend (185)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD 105 77 105 1910 4 04-1999 05-2002 182 B4.000
 1.9 JTD 110 81 110 1910 4 01-2001 05-2002 186 A6.000

 MULTIPLA (186)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD (186AXE1A) 88 120 1910 4 04-2002  186 A9.000
 1.9 JTD 110 81 110 1910 4 03-2001 07-2002 186 A6.000
 1.9 JTD 115 85 115 1910 4 07-2002  186 A8.000

 STILO (192)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 D Multijet 74 100 1910 4 09-2005 11-2006 192 A9.000
 1.9 D Multijet 88 120 1910 4 09-2005 11-2006 192 A8.000
 1.9 JTD (192_XE1A) 85 115 1910 4 10-2001 11-2006 192 A1.000, 937 A7.000
 1.9 JTD (192_XF1A) 59 80 1910 4 02-2002 11-2006 192 A3.000
 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) 66 90 1910 4 09-2004 11-2006 192 B5.000

 STILO Multi Wagon (192)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 D Multijet 74 100 1910 4 09-2005 08-2008 192 A9.000
 1.9 D Multijet 88 120 1910 4 09-2005 08-2008 192 A8.000
 1.9 JTD 59 80 1910 4 01-2003 08-2008 192 A3.000
 1.9 JTD 85 115 1910 4 01-2003 08-2008 192 A1.000, 937 A7.000
 1.9 JTD 93 126 1910 4 09-2003 08-2008 937 A4.000

  LANCIA
 LYBRA (839AX)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD 85 116 1910 4 05-2001 10-2005 937 A2.000
 1.9 JTD (839AXI1A) 81 110 1910 4 09-2000 05-2001 AR 37101

 LYBRA SW (839BX)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 JTD 85 116 1910 4 05-2001 10-2005 937 A2.000
 1.9 JTD (839BXI1A) 81 110 1910 4 09-2000 05-2001 AR 37101

 THESIS (841AX)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 2.4 JTD (841AXD1B02) 110 150 2387 5 07-2002 07-2009 841 C.000




NUMERY OE:


ALFA ROMEO 0046790294  
ALFA ROMEO 46790294  
FIAT / LANCIA 60816317  
FIAT / LANCIA 60816681  
FIAT / LANCIA 0060816681  
FIAT / LANCIA 0060816317

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Kontakt

ules@ules.pl

(85) 663 13 52 - sklep

531 330 888-Łukasz

Informacje dodatkowe

Dostępne rabaty!!!
Możliwy odbiór osobisty po uprzednim ustaleniu terminu(szczegóły w zakładce "Regulamin sklepu").

Adres sklepu:
ul. Grunwaldzka 31
15-893 Białystok.
tel. 531 330 888

czynne:
pon-pt: 9:00-16:00
sobota: 9:00-13:00

Towar przez nas oferowany jest nowy i posiada gwarancję.
W przypadku zakupu kilku towarów jednocześnie istnieje możliwość wysłania całości w jednej przesyłce. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny wysyłki.
Na każdy zakupiony towar wystawiamy paragon lub Fakturę VAT na życzenie. Formularz zwrotu towaru.

Życzymy udanych zakupów.

Cenniki do pobrania

Sklep internetowy Shoper.pl