Tax Free

TRANSLATE

Sonda

Co zmienił byś w naszym sklepie ?

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

POLECAMY



TERMOSTAT Z OBUDOWĄ OBUDOWA Z TERMOSTATEM VERNET RENAULT 1.9 CLIO ESPACE KANGOO LAGUNA MASTER SCENIC 6454.89 8200674368 BIAŁYSTOK BIALYSTOK

Dostępność:
duża ilość
Cena: 79,20 zł
Cena netto: 64,39 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

795

Producent:
VERNET

NR CZĘŚCI:

6454.89J





PASUJE DO:


  DACIA
 SOLENZA
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 D 46 63 1870 4 02-2003  F8Q 630

  NISSAN
 PRIMASTAR Autobus (X83)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 dCi 100 74 101 1870 4 03-2001  F9Q 760
 dCi 80 60 80 1870 4 03-2001  F9Q 762

 PRIMASTAR nadwozie pełne (X83)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 dCi 100 74 100 1870 4 09-2002  F9Q 760
 dCi 140 99 135 2463 4 07-2003  G9U 730
 dCi 80 60 82 1870 4 09-2002  F9Q 762

 PRIMERA (P12)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 85 116 1870 4 08-2002   
 1.9 dCi 88 120 1870 4 04-2003   

 PRIMERA Hatchback (P12)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 85 116 1870 4 08-2002   
 1.9 dCi 88 120 1870 4 04-2003   

 PRIMERA kombi (WP12)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 85 116 1870 4 08-2002   
 1.9 dCi 88 120 1870 4 04-2003   

  OPEL
 MOVANO Combi (J9)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 DTI 60 82 1870 4 10-2001  F9Q 774, F9Q 772

 MOVANO nadwozie pełne (F9)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 DTI 60 82 1870 4 10-2001  F9Q 774, F9Q 772

 VIVARO Combi (J7)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 DI 60 80 1870 4 08-2001  F9Q 774, F9Q 762
 1.9 DTI 74 101 1870 4 08-2001  F9Q 760

 VIVARO nadwozie pełne (F7)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 DI 60 80 1870 4 08-2001  F9Q 762
 1.9 DTI 74 101 1870 4 08-2001  F9Q 760

 VIVARO platforma / podwozie (E7)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 Di 60 82 1870 4 08-2006  F9Q 762
 1.9 DTI 74 101 1870 4 08-2006  F9Q 760

  RENAULT
 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 D (B/CB0E) 47 64 1870 4 09-1998 05-2005 F8Q 630
 1.9 dTi (B/CB0U) 59 80 1870 4 12-1999 05-2005 F9Q 780

 CLIO II nadwozie pełne (SB0/1/2_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 D (SB0E) 47 64 1870 4 09-1998  F8Q 630
 1.9 D (SB0J) 48 65 1870 4 02-2000 05-2001 F8Q 632

 ESPACE IV (JK0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi (JK0U) 85 116 1870 4 04-2003 02-2005 F9Q 820
 1.9 dCi (JK0U, JK0G) 88 120 1870 4 11-2002  F9Q 680, F9Q 820, F9Q 826

 KANGOO (KC0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 4x4 62 84 1870 4 10-2003  F9Q 790
 1.9 dCi 4x4 (KC0V) 59 80 1870 4 10-2001  F9Q 790, F9Q 782
 1.9 dTi (KC0U) 59 80 1870 4 02-2000  F9Q 780
 D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 47 64 1870 4 08-1997  F8Q 630, F8Q 632

 KANGOO Express (FC0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi (FC0V) 62 84 1870 4 07-2003  F9Q 790
 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 59 80 1870 4 10-2001  F9Q 790, F9Q 782
 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 62 84 1870 4 07-2003  F9Q 790
 1.9 dTi (FC0U) 59 80 1870 4 02-2000  F9Q 780
 D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 47 64 1870 4 08-1997  F8Q 630, F8Q 632

 LAGUNA II (BG0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 79 107 1870 4 03-2001  F9Q 718, F9Q 754
 1.9 dCi (BG05) 68 92 1870 4 03-2004  F9Q 664
 1.9 dCI (BG0E) 77 105 1870 4 06-2001  F9Q 752
 1.9 dCi (BG0G) 88 120 1870 4 03-2001  F9Q 670, F9Q 674, F9Q 750
 1.9 dCi (BG0R) 74 100 1870 4 10-2001  F9Q 754
 1.9 dCi (BG1A, BG1V) 96 130 1870 4 05-2005  F9Q 758, F9Q 759
 1.9 dCi (BG1A, BG1W) 81 110 1870 4 01-2005  F9Q 674, F9Q 758

 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 79 107 1870 4 03-2001  F9Q 718, F9Q 754
 1.9 dCi (KG05) 68 92 1870 4 03-2004  F9Q 664
 1.9 dCI (KG0E) 77 105 1870 4 06-2001  F9Q 752
 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 74 100 1870 4 10-2001  F9Q 754
 1.9 dCi (KG0G) 88 120 1870 4 03-2001  F9Q 670, F9Q 674, F9Q 750
 1.9 dCi (KG1A, KG1W) 81 110 1870 4 01-2005  F9Q 758, F9Q 674
 1.9 dCi (KG1V) 96 130 1870 4 05-2005  F9Q 758, F9Q 759

 MASTER II Autobus (JD)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 80 60 82 1870 4 11-2001  F9Q 772, F9Q 774

 MASTER II nadwozie pełne (FD)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 80 60 82 1870 4 11-2001  F9Q 772, F9Q 774

 MEGANE I (BA0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 47 64 1870 4 01-1996  F8Q 620, F8Q 624
 1.9 DCi 77 105 1870 4 03-1999 07-2003 F9Q 732, F9Q 738
 1.9 dCi (BA05, BA1F) 75 102 1870 4 02-2001  F9Q 732, F9Q 733
 1.9 DTi 60 82 1870 4 02-2000 09-2000  
 1.9 dTi (BA1U) 59 80 1870 4 02-2001  F9Q 744

 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 2.0 16V 102 139 1998 4 01-2002  F4R 770, F4R 746

 MEGANE I Classic (LA0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi (LA05, LA1F) 75 102 1870 4 02-2001  F9Q 732, F9Q 738, F9Q 733
 1.9 dTi (LA1U) 59 80 1870 4 02-2001  F9Q 744

 MEGANE I Coach (DA0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 DCi 77 105 1870 4 03-1999 09-2000 F9Q 732, F9Q 738
 1.9 dCi (DA05, DA1F) 75 102 1870 4 02-2001 08-2003 F9Q 732, F9Q 733
 2.0 16V 102 139 1998 4 01-2002 08-2003 F4R 746

 MEGANE I Grandtour (KA0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 D (KA0J, KA0R) 47 64 1870 4 04-1999  F8Q 790, F8Q 622
 1.9 dCi (KA05, KA1F) 75 102 1870 4 02-2001  F9Q 732, F9Q 738, F9Q 733
 1.9 dTi (KA1U) 59 80 1870 4 02-2001  F9Q 744

 SCÉNIC I (JA0/1_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi (JA05, JA1F) 75 102 1870 4 09-1999 08-2003 F9Q 732, F9Q 733
 1.9 dCi RX4 75 102 1870 4 11-2000 08-2003 F9Q 740
 1.9 dTi (JA0N) 72 98 1870 4 09-1999 08-2003 F9Q 731, F9Q 734, F9Q 736
 1.9 dTi (JA1U) 59 80 1870 4 02-2001 08-2003 F9Q 744
 2.0 16V (JA1B, JA1D) 102 139 1998 4 07-2000 08-2003 F4R 740, F4R 741, F4R 746

 TRAFIC II Autobus (JL)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 59 80 1870 4 04-2001 07-2003 F9Q 762
 1.9 dCI 100 (JL0C) 74 101 1870 4 03-2001  F9Q 760
 1.9 dCI 80 (JL0B) 60 82 1870 4 03-2001  F9Q 762

 TRAFIC II nadwozie pełne (FL)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 59 80 1870 4 04-2001 07-2003 F9Q 762
 1.9 dCi 100 (FL0C) 74 101 1870 4 03-2001  F9Q 760
 1.9 dCi 80 (FL0B) 60 82 1870 4 03-2001  F9Q 760, F9Q 762

 TRAFIC II platforma / podwozie (EL)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 dCi 100 (ELOC) 74 101 1870 4 03-2001  F9Q 760
 1.9 dCi 80 (ELOB) 60 82 1870 4 03-2001  F9Q 762

  VAUXHALL
 MOVANO Mk I (A) Combi (JD)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 DTI 60 82 1870 4 10-2001 05-2010 F9Q 774

 MOVANO Mk I (A) Van (FD)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 DTI 60 82 1870 4 10-2001 05-2010 F9Q 774

 VIVARO Combi (J7)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 DI 59 80 1870 4 08-2001 12-2006 F9Q 762
 1.9 DTI 74 101 1870 4 08-2001 12-2006 F9Q 760

 VIVARO nadwozie pełne (F7)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.9 DI 59 80 1870 4 08-2001 12-2006 F9Q 762
 1.9 DTI 74 101 1870 4 08-2001 12-2006 F9Q 760






NUMERY OE:


NISSAN 11061-00QAD  
NISSAN 11060-AW300  
OPEL 4408928  
OPEL 4404305  
RENAULT 8200674368  
RENAULT 8200074346  
VAUXHALL 91160168  
VAUXHALL 9112305

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Kontakt

ules@ules.pl

(85) 663 13 52 - sklep

531 330 888-Łukasz

Informacje dodatkowe

Dostępne rabaty!!!
Możliwy odbiór osobisty po uprzednim ustaleniu terminu(szczegóły w zakładce "Regulamin sklepu").

Adres sklepu:
ul. Grunwaldzka 31
15-893 Białystok.
tel. 531 330 888

czynne:
pon-pt: 9:00-16:00
sobota: 9:00-13:00

Towar przez nas oferowany jest nowy i posiada gwarancję.
W przypadku zakupu kilku towarów jednocześnie istnieje możliwość wysłania całości w jednej przesyłce. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny wysyłki.
Na każdy zakupiony towar wystawiamy paragon lub Fakturę VAT na życzenie. Formularz zwrotu towaru.

Życzymy udanych zakupów.

Cenniki do pobrania

Sklep internetowy Shoper.pl